Selimpaşa Saray Evleri

Bulunduğu Konum Olarak Nerede?

Selimpaşa Saray Evleri Avrupa yakasında E-5 üzeri Selimpaşa Silivri de yükseliyor. Metrobüs Silivri güzergahına 5 dk mesafede olup, 3. köprü bağlantı yollarına yakın konumdadır. Ayrıca alışveriş ve yaşam merkezlerine yakınlığıyla ideal bir konuma sahiptir. Selimpaşa Saray Evleri sevdiklerinizle tatil yapar gibi zaman geçirmeniz için İstanbul’un cazip noktasında her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir yaşam alanı içine kuruluyor. Atatürk Havaalanına 30 dakika, Silivri Devlet Hastanesi’ne 10 kilometre, Tüyap Fuar Alanına 20 kilometre, Sahil/Yazlık bölgelerine, bir çok özel ve devlet okullarına yakın, E-5 Silivri Selimpaşa Yel Değirmeni mevkii üzerinde, E-5 karayolu ve deniz arasındadır.

Doğal Yaşamın Merkezi

Toplamda 4824 m² gibi büyük bir arsa alanına sahip olan Selimpaşa Saray Evleri, 36 daire – 2 ada, 5 bloktan oluşmaktadır. Farklı büyüklükteki daire ve %75 yeşil alanı ile genişliği, ferahlığı sizlere sunduğu gibi modern mimari yapısıyla bulunduğu bölgeye özel bir ambiyans katıyor. Modern yaşamın bütün ihtiyaçlarının göz önüne alındığı projede ortak kullanıma açık alanlar, çocuk oyun alanı, spor sahaları, sauana, fitness yürüyüş yolları, 24 saat güvenlik, kapalı otopark  gibi ayrıntılar ev sahiplerine keyifli ve huzurlu bir yaşam amacıyla düşünülmüştür. Proje içerisinde 2+1, 3+1 ve Dublex daire seçenekleriyle farklı katlarda farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor.

Saray Evlerinde Sosyal Hayat

Selimapaşa Saray Evleri, sunduğu ortak yaşam alanlarıyla aileler ve çocukları için sosyal ve doğal bir yaşamın kapılarını aralıyor. Güvenlik kontrollü site ana girişi ile ulaşılan bloklarda asansör, yangın merdiveni, kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve kamera gözetleme sistemi, acil ve anlık giriş – çıkış kapısı gibi güvenlik ve konforu buluşturan unsurlar mevcut.